Potrauminio streso sutrikimas (PTSD)
Kas yra potrauminis streso sutrikimas (PTSD)?
PTSD atsiranda, kai staigus įvykis traumuoja asmenį (ar tai būtų pakartotinis piktnaudžiavimas, ar sužalojimas mūšio lauke). Dėl to atsirandantys simptomai yra dažni įkyrūs vaizdai, greita reakcija, nesugebėjimas atsipalaiduoti, miego sutrikimai, trauminiai sapnai, piktnaudžiavimas narkotinėmis medžiagomis, santykių problemos ir nuotaikos problemos.


Kaip smegenys reaguoja į traumą?
Kai esate patyręs traumą, jūsų smegenys nedelsiant paruošiamos kitam įvykiui. Yra nuolatinis simpatinės nervų sistemos per didelis susijaudinimas (kovok, bėk ar sustink), kartu su nesugebėjimu atsipalaiduoti, nusiraminti ir pailsėti. Labai dažnai šis padidėjęs budrumas pasireiškia kaip pernelyg didelis tam tikrų smgenų sričių aktyvumas, kuris siejamas su trauminės patirties požymiais, pernelyg lėtomis bangomis (delta ir teta). Hiperbudrumas atsiranda reaguojant į lėtesnes bangas, o ligonis patiria PTSD.
Potrauminio streso sutrikimo (PTSD) gydymas
PTSD gerai reaguoja į neurostimuliaciją. Atsižvelgdami į simptomo fiziologiją, galime išspręsti sąlyginio atsako fiziką. Po keleto seansų mūsų klientams dažnai sumažėja nerimą keliantys PTSS simptomai, todėl jie gali grįžti į normalų gyvenimą.
Mus išskirtiniais daro neurostimuliacijos ir psichoterapijos derinys. Užsiėmimai gali būti vedami taip, kad klientas galėtų pasikalbėti su profesionalu, kol jam taikoma neuroterapija. Tai labai pagreitina gydymą, nes stimuliacija sukelia smegenų neuroplastiškumo būseną. Tai greitai keičia emocines atminties asociacijas.